Вибираємо гудзики: де ексклюзивні гудзики купити та як створити ідеальний образ з ними?

Уявити своє життя без гудзиків практично не можливо. Адже вони слугують елементом застібання одягу. Здатні з легкістю надати будь-якому образу дороговизну або навпаки здешевити його. У вас з'явилось питання: де ексклюзивні гудзики купити та як їх підібрати залежно від образу? Тоді у даній статті ми дамо вам відповіді на ці питання.

Усі гудзики мають однакове призначення (костюмні гудзики, пальтові, блузкові), однак відрізняються формою, використовуваними матеріалами та іншими характеристиками. Розглянемо детальніше тканини одягу, для яких використовують гудзики:

 

  • цупкі тканини верхнього одягу - щільні та добре тримають форму, гудзик для них повинен мати діаметр не менше 25 мм, виготовлятися з міцного матеріалу і мати досить великі отвори для пришивання товстими нитками. 
  • блузкові і сорочкові гудзики мають бути 15-20 мм в діаметрі. Якщо це тонкий шовк, шифон і інший легкий текстиль, вибирайте гудзики не більше 15 мм - великі і важкі будуть деформувати одяг своєю вагою і виглядати незграбно.
  • Для чоловічих сорочок оптимальний типорозмір - 10 - 15 мм і кругла форма. У дорогих моделях часто використовується перламутр. Мас-маркет тяжіє до демократичного пластику, тим більше що сучасні технології дозволяють імітувати практично будь-які матеріали.
  • Брючні гудзики - круглі 15 - 20 мм, з ненав'язливим дизайном, монохромні.

Що стосується кольору та форми, то тут слід керуватися особистими вподобаннями. У такому випадку ви можете обрати контрастні гудзики, які привертатимуть увагу до одягу, або ж звичайні однотонні, що зливатимуться з кольором тканини. Другий варіант доречно використовувати в офісному дрескоді, для стриманих образів.

А щоб образ був гармонійним в цілому, важливо підбирати дану фурнітуру так, щоб вона поєднувалась ще й іншими аксесуарами (сумочка, ремінь, окуляри), це підкреслить ваш витончений смак. Пропонуємо вам декілька цікавих порад, які допоможуть вам вигідно підкреслити свою індивідуальність:

  • цікаве рішення - однакова форма, але різні кольори або навпаки;
  • чудово виглядають гудзики в поєднанні з сумочкою, пряжкою ременя, каменем на персні, сережками, кулоном схожої форми - квадратної, ромбовидної, крапля;
  • колір металевих застібок визначає метал інших аксесуарів.
  • гудзики контрастних кольорів дозволяють ввести в монохромний лук яскраві акценти, не руйнуючи єдність композиції, наприклад, у вигляді туфельок, шарфа, макіяжу - вони грають роль своєрідної зв'язки.

Скориставшись нашими порадами, ви точно не залишитесь без уваги оточуючих. Адже вдало підібрані аксесуари та фурнітура зроблять ваш образ довершеним. Шукаєте ексклюзивні гудзики? Рекомендуємо вам звернутись до інтернет-магазину "Mabo.ua". Ми здійснюємо якісний і швидкий сервіс з фарбування гудзиків і пряжок, нанесення емалі на різні види фурнітури, обтягування гудзиків, пряжок і кнопок різними матеріалами дозволяє повніше задовольняти запити наших клієнтів. Також можливо замовити у нас іменну фурнітуру з логотипом вашої компанії.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді рекомендуємо здійснити замовлення просто зараз. Для цього заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті компанії. З нетерпінням чекаємо на ваше замовлення!