Ґудзики і пряжки - висока якість від італійського виробника

Так само, як і пояси й ремені або застібки-пряжки - гудзики дуже старовинний елемент гардеробу. Їх використовували в самих різних призначеннях стародавні греки, римляни, єгиптяни та інші народи. Але тільки з 14 століття, ця деталь гардеробу набула особливої популярності і була на вершині тенденцій моди. Також багато хто вважав гудзики ознакою аристократизму.

На сьогоднішній день купити гудзики можна в практично кожному магазині швейної фурнітури в тій кількості, яка вам необхідна. Вони потрібні, в першу чергу, для з'єднання (застібання) частин одягу. Отже, гудзик повинен бути надійним і зручним. Але крім цього, гудзики виконують ще й декоративну функцію - вони прикрашають собою предмети одягу, і навіть можуть відігравати провідну роль в стилістичному ансамблі.

Купити гудзики пропонують сьогодні багато виробників, але якісні може запропонувати не кожна компанія, яка торгує швейною фурнітурою. Тому ми пропонуємо звернутися в нашу компанію. Ми є представниками фабрики MABO - великого італійського виробника пластикових і металевих гудзиків та інших аксесуарів для виробництва одягу. Виготовляємо гудзики в суворій відповідності діючим ТУ і ДСТУ.

Серед широкого вибору продукції: безліч видів всіляких пластикових і металевих гудзиків від великого італійського виробника, пряжки, кнопки, складові до кнопок.

Також ми займаємося виробництвом авторської швейної фурнітури, де враховуються всі побажання і вимоги замовника. Наші фахівці завжди стежать за тим, щоб форма, матеріал і логотип відповідали запитам замовника.

Забезпечуємо додаткові обробки фурнітури - фарбування, нанесення емалі, спрей кольоровий і прозорий, інкрустацію кристалами. Виготовляємо обтяжні гудзики, пряжки і кнопки з тканини замовника.

Якщо представлений каталог гудзиків не містить потрібних моделей, обов'язково зв'яжіться з нами. Ми виготовимо за Вашим індивідуальним дизайном як унікальну фурнітуру з монохромним фарбуванням, так і перламутрові гудзики.

Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або обговорити більш детальні умови співпраці звертайтеся за вказаними на сайті контактними номерами. Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання і готові до тісної і тривалої співпраці.