Чи можливо купити справжні італійські гудзики в Україні?

 Якщо Ви збираєтеся організувати виробництво по-справжньому якісного і стильного одягу, Вам слід задуматися про придбання відповідних матеріалів. Тканина, фурнітура - все це має відповідати найвищому рівню, інакше ніякий, навіть найталановитіший модельєр не впорається із завданням.

Де ж знайти такі матеріали, і як убезпечити себе від підробок?

 

Компанія «Mabo UA», що пропонує гудзики оптом у величезному асортименті, є офіційним представником італійської компанії «Mabo SPA», яка працює на ринку легкої промисловості з 1952 року.

 

Шестидесяти п'ятирічний досвід виробництва, використання сучасних технологій дозволили створити багату колекцію гудзиків і аксесуарів для виробників одягу не тільки в Італії, але і на міжнародному ринку. Фабрика має свої представництва у Великобританії, Китаї, Румунії, Болгарії, Франції.   

Основними завданнями «Mabo UA» є задоволення зростаючого попиту на якісні гудзики та аксесуари для виробників одягу в Україну, а також надання сервісних послуг по додатковій обробці гудзиків та інших аксесуарів.

Завдяки накопиченому досвіду та сучасній організації бізнесу, ми можемо оптимізувати час і витрати, для того, щоб запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні гудзики оптом за найкращими цінами.

  Гудзики оптом від компанії «Mabo UA» - це якість, сучасний дизайн, і найголовніше - унікальність. Одяг, виготовлений з використанням фурнітури «Mabo», відрізняється особливим шармом.