Модні аксесуари. Три незвичайні способи використання маленької застібки!

Гудзики з'явилися багато років тому. Спочатку вони використовувалися виключно для утилітарної функції, тобто для з'єднання декількох частин одягу. Але часи змінюються, і у гудзика з'являється ще одна функція - декоративна. Він все частіше і частіше використовується як гарний і стильний декор на одязі. А серед колекцій відомих дизайнерів часто можна зустріти одяг з даними аксесуаром. У статті докладно розглянемо, де можна зустріти цей маленький предмет.

Спочатку розповімо приклад з рідної України. У 2013 році в Книгу рекордів України потрапила дівчина з Івано-Франківська завдяки модним гудзикам. А все чому? Український модельєр Олена Васенко запропонувала цікаву колекцію одягу, яка була прикрашена 5762 гудзиками. Завдяки саме їм одяг виглядає красиво, стильно, цікаво і дуже оригінально. Гудзики перетворилися в хитромудрі візерунки, казкові дерева і прекрасні квіти. Колекція одягу з гудзиками нікого не залишила байдужим.

Але це далеко не все. Є ще багато прикладів, коли простий одяг міг просто перетворитися за допомогою простої застібки-гудзика. Адже є багато видів гудзиків - від простих дерев'яних гудзиків до складних зі стразами та камінням гудзиків, що нагадують більше старовинні брошки.

Модні сумочки з гудзиками - ось ще один тренд, який все частіше можна зустріти на вітринах магазинів. Сумка з гудзиків - це сміливо і модно. Вона прекрасно підійде для красивих леді під вечірнє вбрання, а також для відв'язних дівчат під їх божевільний стиль.

Біжутерія з гудзиків або біжутерія з гудзиками - ось ще один приклад використання модних гудзиків. І не простий приклад. Варто один раз побачити прикраси з ними, як можна в них відразу закохатися. Сережки, браслети, намиста і навіть брелоки. Дуже свіжо і незатерто.

Зацікавило використання модних гудзиків? Тоді вам потрібно знайти компанію, де можна буде купити вигідно велику кількість яскравих і красивих гудзиків. Такою є італійська компанія «Mabo». У нас завжди хороший вибір гудзиків за найкращими цінами від відомого виробника «Mabo SPA», які ви зможете подивитися тут.

Звертайтеся до нас, ми вам допоможемо реалізувати свої плани!