Про компанію

«Mabo UA» - пропонує купити гудзики та аксесуари для виготовлення одягу оптом.

«Mabo UA» - є представництвом на Україні італійської фабрики Mabo SPA. Mabo SPA виробляє фурнітуру з 1952 року. Шестидесяти п'ятирічний досвід виробництва, використання сучасних технологій дозволили створити багату колекцію гудзиків і аксесуарів для виробників одягу не тільки в Італії, але й на міжнародному ринку.

 

Фабрика має свої представництва у Великобританії, Китаї, Румунії, Болгарії, Франції.

Основним завданням «Mabo UA» є, як задоволення зростаючого попиту на якісні гудзики та аксесуари для виробників одягу в Україні, так і надання сервісних послуг по додатковій обробці гудзиків та інших аксесуарів.

У нас завжди в наявності: 

  • гудзики та пряжки з поліестеру, нейлону, морського та річкового перламутру, натурального рогу, кокоса, короццо та металу; 
  • кнопки, люверси, заклепки, джинсова фурнітура;
  • тасьма, декоративні елементи;
  • обтяжні гудзики, кнопки й пряжки;
  • гудзики з кристалами.

Одним з важливих елементів торгівлі на Україні є створення складів готовоъ продукціъ в Києві та Харкові для підтримки щоденного попиту швейних виробництв. Якісний і швидкий сервіс з фарбування гудзиків і пряжок, нанесення емалі на різні види фурнітури, обтягування гудзиків, пряжок і кнопок різними матеріалами дозволяє повніше задовольняти запити наших клієнтів. Для підприємств, що експортують одяг, надаємо всі необхідні документи, включаючи міжнародні сертифікати.

Розмір гудзиків, що пропонує наша компанія

Звертайтеся в нашу компанію, щоб купити гудзики.

 


Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create